#22 POLSKA MARKA PODBIJA ALIEXPRESS?


Hej!

Dziś przychodzę do Was z dość nietypowym tematem, czyli zakupami na AliExpress oraz Polską marką, która znajduje się u Nich w TOP BRAND.

Każdy z Nas myślę, że zna stronę AliExpress, a nawet czasem z niej korzysta, większość osób kojarzy ją sobie z podróbkami wielu marek, rzeczami, które w szybkim czasie się zepsują, 
bądź najzwyczajniej uważają, ze czas oczekiwania na paczkę jest 
zbyt długi, lub że po prostu do Nas nie dotrze. 

Jedna z Polskich marek - Zohra Official Store, z którą mam przyjemność pracować od ponad dwóch lat, głównie swoje transakcje prowadzi właśnie na stronie AliExpress.
Ich sprzedaż na stronie jest najwyższa i ma najwięcej pozytywnych komentarzy, dotyczących jakości produktów, dostawy oraz wiarygodności, dlatego została marką TOP BRAND na stronie AliExpress.
Najbardziej wyróżnia ich fakt, że marka tworzona jest w Polsce, projekty wykonywane są przez Polskich grafików, jako jedyni pracujemy z Europejskimi modelkami. Sesje wykonywane są przy współpracy Polskiego fotografa, stylistyki oraz wizażystki.
Jedynie produkcja odbywa się w Chińskich fabrykach, inne marki na Ali są bezpośrednio tworzone w Chinach, jesteśmy jedyną marką w Europie sprzedającą się na AliExpress, dodatkowo z tak dużymi wynikami.

Pracując z Nimi, mam okazję zapoznać się z ich produktami, jakiej są jakości, jak się prezentują i czy są wygodne. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do ciuchów lub akcesoriów, mogę przyznać, że znacznie poprawiła się jakość w porównaniu do poprzednich lat.

Zawsze mają oryginalne i modne pomysły dotyczące wzorów.

Ich asortyment to:

- Bluzy
- Legginsy
- Topy
- Koszulki
- Skarpetki
- Zegraki

oraz wiele różnych dodatków

Zapraszam Was do odwiedzenia ich sklepu:

ZOHRA OFFICIAL STORE


@martynablat@malinastreetwear

Obserwując mój Instagram, mieliście okazję zobaczyć zdjęcia w różnych ich ubraniach, lecz z oznaczeniem profilu - @omgprintfashion, teraz jest on już pod oficjalną nazwą sklepu czyli @zohra_official.

Zakupy na AliExpress są łatwe i szybkie, jedynym minusem jest czas oczekiwania na przesyłkę, natomiast nie musimy przejmować się, że paczka nie dotrze, czy zamiast zamówionego produktu otrzymamy cegłę, zamawiając produkty ZOHRA przyjdą do Was bez żadnych problemów. :)

Chciałam tym postem zaburzyć stereotypy związane z zakupami na tej stronie, oczywiście pod kątem marki ZOHRA, która jest w 100% wiarygodna, poleca ją wiele Polskich promotorek oraz instabloggerek, jak również polecam Wam ją Ja.

Wpadajcie na ich stronę na AliExpress, poczytajcie komentarze, przejrzyjcie ich kolekcję i sami zdecydujcie co do Was najbardziej pasuje. 

Nie bójcie się zamawiać, gwarantuję Wam w 100% dostarczenia odpowiedniej wysyłki. :)

Instagram: @zohra_official
AliExpress: Zohra Official StoreZdjęcia produktów wykonane przez promotorki polecające markę:


@glamourina_official


@silesiafashioninsta


@martynablat

@malinastreetwear


@ihanio@sareczenka@ewelina_luzynskaYou Might Also Like

0 komentarze