#13 KURACJA WŁOSÓW Z SOUVRE.


Cześć!

Jak wiecie, praca modelki podczas sesji, wiąże się z wykonywaniem profesjonalnych makijaży oraz różnych upięć włosów, gdzie używane są m.in. prostownice oraz lokówki o wysokiej temperaturze.
Fryzura musi utrzymać się przez całą sesję zdjęciową, dlatego zazwyczaj stosuję się mocniejsze i trwalsze lakiery oraz inne preparaty do włosów.
W wyniku wysokich temperatur urządzeń oraz wielu warstw lakieru, włosy przesuszają się i łamią, tak jak właśnie w moim przypadku.

Na szczęście z pomocą przyszła mi marka SOUVRE, której produkty do włosów, jak również do pielęgnacji ciała, robione są na bazie kolagenu naturalnego.

Wiele razy stosowałam szampony, odżywki oraz maski, do włosów suchych, farbowanych, aby nie wyglądały na bardzo zniszczone. Niektóre z nich faktycznie dawały efekt, ale niestety krótkotrwały, właściwie przestałam wierzyć, że któryś z produktów będzie w stanie przynieść mi pożądany efekt,
a tym bardziej na dłużej, aż do kuracji z SOUVRE.
Zaproponowano mi kurację włosów, która już po pierwszym zastosowaniu przyniesie widoczny efekt. 

Dlaczego?

 Kolagen Naturalny SOUVRE INTERNATIONALE to produkt, który zawiera kolagen z niezmienną i tożsamą z ludzkim białkiem strukturą. Jego działanie i właściwości są nieporównywalnie szersze i skuteczniejsze niż te, które są dostępne w innych produktach występujących na rynku polskim i zagranicznym. Jest to produkt w pełni naturalny, bez dodatku zbędnych składników, takich jak: parabeny, SLS, sztuczne barwniki oraz substancje chemiczne negatywnie wpływające na skórę i organizm człowieka.

Aby kuracja zadziałała właściwie potrzebne są Nam trzy produkty:

- Szampon wzmacniający (200ml - wystarcza na 30 zabiegów)
- Odżywka wzmacniająca (200ml - wystarcza na 30 zabiegów)
- Kolagen naturalny GRAPHITE (100ml - wystarcza na 30 zabiegów)Etapy kuracji SOUVRE:

Cała kuracja trwa około godziny, wykonywanie jej powinno odbywać się raz w tygodniu, natomiast stosowanie szamponu oraz odżywki, według częstotliwości mycia włosów.

Kurację rozpoczynamy od dokładnego umycia włosów szamponem wzmacniającym, następnie nabieramy 10 pompek żelu kolagenowego, który masujemy w skórę głowy, kolejne 10 pompek na całą długość włosów, ważne aby po nałożeniu kolagenu rozczesać włosy. Owijamy je w ręcznik na 
30 min. Następnie ponownie myjemy głowę szamponem wzmacniającym, po drugim umyciu należy nałożyć odżywkę wzmacniającą, większą ilość w miejsca które są najbardziej zniszczone, w moim przypadku był to końcówki, rozczesujemy włosy i znów zawijamy w ręcznik na 15 minut.

Zmywamy odżywkę, należy pamiętać aby na koniec spłukać końcówki zimną wodą, zamyka się wtedy łuska włosa. Ja osobiście wole, aby włosy wysuszyły się naturalnie, po użyciu suszarki wyglądają one bardzo źle i jestem zmuszona do ich wyprostowania, co tylko pogarsza sytuację.

U mnie efekt po pierwszej kuracji był naprawdę bardzo widoczny, włosy zupełnie zmieniły się w dotyku, z łatwością mogłam je rozczesać, odzyskały blask oraz zwiększyła się ich objętość.
Przy każdym myciu stosuje szampon wraz z odżywką wzmacniającą, co pozwala mi na przedłużenie efektu, oraz systematyczne dbanie o wygląd włosów.

Teraz mogę sprostować, że jednak istnieją produkty do domowej pielęgnacji włosów, które potrafią poprawić ich kondycję. Jestem zachwycona działaniem produktów marki SOUVRE i wiem, że na pewno zestaw tych trzech magicznych kosmetyków będzie zdobił moją łazienkę!

Zapraszam Was na oficjalną stronę SOUVRE, gdzie dowiecie się nieco więcej oraz poznacie inne, skuteczne produkty tej marki:

www.souvre.pl

Jeżeli macie jakieś pytania, może skontaktować się bezpośrednio z jedną z przedstawicielek marki:

Życie oczami kobiety. Twórz teraz.


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Kuracja Zdrowe Włosy Souvre to rewelacyjne rozwiązanie dla włosów potrzebujących odbudowy i wzmocnienia. Serdecznie polecam! :)

    OdpowiedzUsuń